Boek over de geschiedenis van Kouwenhoven en Cattenbroek

Op 27 januari 2024 is een boek verschenen over de geschiedenis van het voormalige gerecht Cattenbroek. Hierin wordt de ontwikkeling van Cattenbroek en de boerderijen die er staan of hebben gestaan, beschreven vanaf de Middeleeuwen tot en met heden.

Veel aandacht is besteed aan boerderij Kouwenhoven, maar ook De Brakel, Kersbergen, Cattenbroek, Griffensteijn en Veldhuizen worden beschreven. Het boek telt 128 pagina’s en bevat meer dan 90 afbeeldingen, waarvan de meeste in kleur.

Het boek is uitgegeven in eigen beheer door Henk Blok uit Bunnik en is bij hem verkrijgbaar voor de prijs van € 12,50 exclusief verzendkosten. U kunt het bestellen door uw naam en adres te mailen naar: henk.leonore.blok@gmail.com, onder vermelding van het aantal boekjes wat u wenst.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

11 − 8 =